מה זה SEO ולמה זה חשוב לעסק שלך?

SEO

לפני שנבין למה קידום אתרים הוא גורם חשוב ומרכזי בשיווק דיגיטלי נצטרך להבין מה הוא בכלל SEO ואיך הדבר עובד?

SEO מייצג “אופטימיזציה למנועי חיפוש”.

במילים פשוטות, תהליך של שיפור האתר כדי להגביר את הנראות שלו בגוגל לחיפושים רלוונטיים. ככל שנתברג במיקום גבוה ביותר, כך גדל הסיכוי שתמשוך תשומת לב ולקוחות פוטנציאליים לעסק.

איך SEO עובד?

מנועי חיפוש כמו גוגל משתמשים ב”עכבישים” כדי לסרוק דף אינטרנט, עוברים מאתר לאתר, אוספים מידע על אותם דפים ומכניסים אותם לאינדקס. לאחר מכן, האלגוריתמים מנתחים את אותם דפים באינדקס, תוך התחשבות במאות גורמי דירוג שונים, כדי לקבוע את הסדר שדפי אינטרנט צריכים להופיע בתוצאות החיפוש עבור שאילתה נתונה.

מהו מומחה SEO?

מומחה SEO הוא איש מקצוע שמבצע אופטימיזציה לאתרים על מנת להשיג דירוגים גבוהים יותר במנועי החיפוש.

במילים אחרות:

מומחה SEO הוא מישהו שיודע להשיג יותר תנועה אורגנית ממנועי החיפוש או גוגל בפרט.

למה חשוב לקחת מקדם אתרים?

בשוק התחרותי של ימינו, קידום אתרים אורגני הפך לאתגר של ממש.

מנוע החיפוש הפופולרי (Google) משרת מליוני משתמשים המחפשים תשובות לשאלותיהם או פתרונות לבעיותיהם.

אם יש ברשותך היום אתר, בלוג או חנות אונליין מומחה SEO יכול לעזור לך להשיג תנועה ממוקדת ורלוונטית.

אם בעבר הספיק שהיינו דוחפים את אותם “מילות מפתח” באותו דף מספיק פעמים והיינו מתקדמים יפה בתוצאות החיפוש, הדבר כבר לא עובד היום ויותר מזה אפשר גם “להיענש” ע”י גוגל.

על מנת להצליח לקדם אתר ב2021, רצוי מאוד לשכור את שירותיו של איש מקצוע SEO.

טראפיק איכותי ורלוונטי.

קידום אתרים היא דרך נוספת ונכללת בהגדרה של שיווק דיגיטלי באינטרנט. בסופו של דבר, הסיבה האולטימטיבית לקידום אתרים חיונית היא שהיא יכולה לעזור לך להשיג את מה שאתה מחפש. מקדם אתרים יכול לעזור לך לבנות מערכות יחסים טובות יותר עם הקהל שלך, לשפר את חוויית הלקוח, להגדיל את סמכות העסק, להכניס יותר גולשים לאתר ואפילו להגדיל את המכירות החודשיות.

האתר שלך צריך להיות בעמוד הראשון של גוגל.

רוב האנשים לעולם לא גוללים מעבר לתוצאות של העמוד הראשון. מתי לאחרונה עברת לעמוד 2 בתוצאות החיפוש? המשמעות היא שאם האתר שלך לא מדורג בדף הראשון של גוגל, או במנועי חיפוש אחרים, אתה מפספס קליקים פוטנציאליים מגולשים רלוונטיים. או במילים אחרות אתה פשוט לא קיים.

על ידי דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש, אתה מבטיח לעצמך זרם מתמשך של גולשים אורגניים באתר.

המטרה העיקרית לקידום אתרים SEO היא זהה לכל משווק אחר בתחום: להגדיל תנועה וליצור יותר מכירות עבור העסק.

סיכום

בעוד ששיטות שיווק מסורתיות מסוימות עשויות להיות מיושנות וחסרות תועלת, קידום אתרים SEO עדין תקף ורלוונטי גם בשנת 2021. בין אם השקעתם בעבר בקידום אתרים או רק התחלתם לקדם בעצמכם, התהליך עדיין יכול להוביל לתנועה גדולה לאתר שלכם.

קידום אתרים מועיל במיוחד לעסקים ממוקדים ולטווח הארוך, אלה המעוניינים להגיע ליותר משתמשים עם התוכן שלהם ולבצע יותר מכירות. על ידי כתיבת תוכן המותאם לקהל שלך וביצוע אופטימיזציה של האתר למילות מפתח, תוכל להרחיב את טווח ההגעה שלך ולהגביר את סמכות המותג באופן מקוון.

תמיד פה עבורכם!